ADWORDS ÇALIŞMASI

ADWORDS ÇALIŞMASI

Google AdWords nedir?


Google Adwords, tıklama başına ödeme, interaktif bir reklam platformudur. Facebook gibi diğer platformlarının aksine, AdWords aslında bizleri reklamveren insanlara ulaştırmak için iki temel yol sunmakta:

1: Google Arama trafiği ,

2: Google Görüntülü Reklam trafiği üzerinden.

Google Arama trafiği, reklamlarınızı seçtiğiniz anahtar kelimelere göre aktif olarak arama yapan kullanıcılardan görüntü almanıza olanak sağlar. 

Reklamınıza hitap eden kitleyi kendiniz belirleyebilirsiniz yaş, kategori, konum gibi.. 


Google AdWords'te Bir Deneyim Yapmalı mıyım?


Son zamanlarda aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca reklam platformu bulunmaktadır.Facebook ve Instagram Reklamlar platformu Twitter ,Pinterest ...liste uzayıp gidiyor.Bunlar kendi sınırları arasında sınırlıyken; Google AdWords, tek arama motoru reklam platformu değil, bing Ads ve Yahoo Search Ads gibi birçok  seçenekleri vardır!

Bu açıdan bakarsak, tüm bu sosyal medya'da ki rekabete rağmen, sizler için Google AdWords hedef kitlenize ulaşmanın en iyi yollarından birisidir.

Facebook Reklamları ve diğer sosyal platformlarda kesinlikle işe yarayabilir ve son derece iyi çalışabilirler. 

Bu, sizin gibi ürün, marka ve içerik arayan müşterilere ulaşabilmek (çoğu sosyal medya platformunda tekdüze bir seçenek değildir), 

istismar edilmemesi gereken istisnai (ve karlı) bir fırsattır. Rakibinizle rekabete başlamadan önce kolay satış yakalama şansına tanık olmanızı sağlayabilir.

Fakat söylediğimiz gibi bir sosyal medya google kadar geniş kullanım kitlesi sunmaktadır bu yönden google adwords kitle olarak diğer platformlardan daha çok

hitap alan bir yön.

ADWORDS ÇALIŞMASI İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ