ÖZEL SEO ÇALIŞMASI

ÖZEL SEO ÇALIŞMASI

GÜCÜNÜZÜ BİZİMLE KEŞFEDİN!
Tüm Müşterilerimize Söz verdiğimiz gibi, Google'da Firmanızı ve Ürünlerinizi üst sıralara taşıyacağız...
"ÜSTELİK AYLIK YADA YILLIK ÖDEMESİZ
TEK SEFERDE KALICI REKLAM"


SEO / Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?


SEO “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelir. Arama motorlarından "ücretsiz","organik", "editoryal" veya "doğal" arama sonuçlarından trafik oluşturma işlemidir.Google, Bing, Yandex gibi tüm default arama motorlarında, web içerisindeki sayfaları, videolar veya yerel listeler gibi diğer içeriklerin, arama motorlarının kullanıcılar için en uygun şekilde gösterilip sıralandığı birincil arama sonuçlarını bize görsel oalrak sunar.En büyük avanajı ise ücretli arama ağı reklamlarında olduğu gibi ödeme yapılmaz.


SEO dostu bir site oluşturmak ne kadar önemli?

SEO uzmanı ve web tasarımcı iyi bir yürüyüş yapmaya başlamak için kendini hazır hissttiğinde, SEO tekniklerini siteye, ister yeni ister eski olsun, kendi bildiği ustalığıyla birlikte harmanlar. Bunları yaparken seo uzmanından yapacağı alanlar dahiliyetinde fikir alır o, seo'yu yapabileceği şekilde inşaa etmesi gereken tüm bilgileri aktarır.Bu çalışmalar dahilinde ortaya belli yönelgeler ve usta süzgecinden geçmiş oldukça sağlam bir web inşşa'sı çıkar.Eğer bu ikili birlikte birbirini harmanlamazsa oluşan web sitesi ileriye dönük olmayıp, kendi kendine sadece google robotlarının trafiğine maruz bir web sitesi olarak kalabilir. Bu sayfalar, SEO dostu bir alan adı seçmekten dahili bağlantılar için en iyi uygulamalara kadar her şeye başlamanıza yardımcı olacaktır.


SEO'nun işlevi?

SEO'yu kavrayabilmek için bu tanımlamaya bakalım:


Trafik kalitesi ile neredeyse Dünyadaki tüm ziyaretçileri çekebilirsiniz, fakat sitenizin seo'su iyiyse, çünkü Google onları, eğer gerçekte elma satan bir çiftçiyseniz,  bu kaliteli bir yönelge, trafik değil deyip geri çevirecektir. Eğer, sunduğunuz ürünlerle gerçek anlamda ilgilenen ziyaretçiler çekmek istersiniz: Trafiği iyi sağlayabilmek için o elmanın ne kadar güzel ve iyi olduğunu arama motoruna anlatmanız gerekmektedir, her ne kadar iyi anlatırsanız arama motor robotları sizi daha iyi tanıyıp size daha fazla trafik yönlendirecektir.

Organik sonuçlar her zaman iyidir sizleri her defasında para ödemekten alıkoyar.


ÖZEL SEO ÇALIŞMASI İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ